Aizvada turnīru Maigoņa Avotiņa piemiņai

Pirmo reizi Bauskā aizvadīts šaha turnīrs pazīstamā mūsu novada šahista Maigoņa Avotiņa piemiņai. Plānots, ka sacensības būs ikgadējas. Maigoņa Avotiņas piemiņai veltītais turnīrs notika 23. martā Bauskas kopienas telpās «Pasta 5».

Sacensības organizēja Latvijas Šaha federācijas tiesnesis Vairis Kurpnieks, kurš atzina, ka Bauskā varētu nākotnē domāt gan par šaha treniņiem, gan arī dažādām šaha sacensībām.

ICCF Lielmeistara Maigoņa Avotiņa I Piemiņas turnīrā šahā šogad piedalījās 17 spēlētāji. V. Kurpnieks atzina, ka citu reizi būtu vairāk dalībnieku, bet šoreiz Latvijā reizē notika virkne šaha turnīru – tai skaistā Saulkrastos notika turnīrs šahista Jāņa Kļaviņa piemiņai. Spēlētāji uz sacensības bija ieradušies no dažādām Latvijas malām, tai skaitā pat no Kandavas.

Par sacensību uzvarētājiem šoreiz kļuva Bauskas novada pārstāvji – labāko sniegumu uzrādīja Kaspars Kalniņš no Stelpes, otrais bija Ivars Smilga no Vecumniekiem un trešajā vietā veterāns Roberts Eglītis no Rīgas. Starp Bauskas novada pārstāvjiem trešo vietu ieguva Uldis Bušs no Iecavas, savukārt dāmu konkurencē trešajā vietā bija Madara Kurpniece no Bauskas.

Saite uz rezultātiem - Chess results

Sacensības atbalstīja Maigoņa Avotiņa ģimene un Bauskas novada pašvaldības Sporta un veselības nodaļa, kā arī biedrība «Bauskas Prātnieks». Paldies par balvām Maigoņa Avotiņa ģimenei un sponsoriem - SIA "Preses serviss", izdevniecības "Egmont Latvija", "Kuma" un "Dienas žurnāli".